Designeri » M » Floral « Grupuri

Alien Eau Luminescente Mugler de dama

Alien Eau Luminescente Mugler de dama

Alien Eau Luminescente Mugler de dama Imagini Alien Eau Luminescente Mugler de dama Imagini

Alien Eau Luminescente de Mugler este un parfum Floral de dama. Alien Eau Luminescente a fost lansat in 2008. Creatorul acestui parfum este Dominique Ropion. Parfumul prezinta mandarina, ambra alba si floarea tiare.

mandarina ambra alba floarea tiare

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Alien Eau Luminescente by Mugler.

Alien Eau Luminescente Recenziile parfumurilor

tubykap20
tubykap20

Omul asta e genial!

Varianta Alien-Zana Cea Buna e Eau Luminescente!

In fundal ramane iz-ul "imi fuge pamantul de sub picioare" din Alien clasic,dar per total e o minunatie de primavara-vara care te invaluie intr-o mireasma florala picata parca din Rai (daca asa miroase floarea de tiare...cred ca e rupta din Rai)! Nimic opulent si obraznic,totul e cald,vesel,parca nici nu te poate enerva nimic cand porti acest parfum! Si culoarea sticlei cred ca are un impact ft mare asupra psihicului deoarece odata pulverizat chiar te face sa te gandesti la o raza de soare,la lumina,la viata traita fara griji!

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Mugler Alien Eau Luminescente fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Mugler Alien Eau Luminescente, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Alien Eau Luminescente dupa Mugler. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Alien Eau Luminescente de Mugler reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mugler The Taste of Fragrance Alien Mugler Alien Essence Absolue Agent Provocateur L'Agent Cerruti 1881 Tom Ford Black Orchid Mugler Alien Liqueur de Parfum Givenchy Hot Couture Hermes L’Ambre des Merveilles Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Giorgio Armani Armani Code for Women Kenzo Kenzo Amour Giorgio Beverly Hills Giorgio Versace Crystal Noir Hermes Jour d'Hermes Boucheron Boucheron Mugler Alien Lolita Lempicka Minuit Sonne Sean John Unforgivable Women Jeanne Arthes Love Generation Rock Guerlain Samsara Eau de Toilette