Designeri » R S » Floral Verde « Grupuri

Eau de Dali Salvador Dali de dama

Eau de Dali Salvador Dali de dama

Eau de Dali Salvador Dali de dama Imagini Eau de Dali Salvador Dali de dama Imagini Eau de Dali Salvador Dali de dama Imagini

Eau de Dali de Salvador Dali este un parfum Floral Verde de dama. Eau de Dali a fost lansat in 1995. Creatorul acestui parfum este Karoline Vieth. Notele de varf sunt ananas, frunze verzi, piersica, grapefruit, bergamot si lamaie; notele de mijloc sunt stanjenel, iasomie, ylang-ylang, lacramioare si trandafir; Notele de baza sunt lemn de santal, ambra, vanilie, cedru si prun.

ananas frunze verzi piersica grapefruit bergamot lamaie

stanjenel iasomie ylang-ylang lacramioare trandafir

lemn de santal ambra vanilie cedru prun

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Eau de Dali by Salvador Dali.

Eau de Dali Recenziile parfumurilor

crisa
crisa

Grapefruit si trandafir - o combinatie surprinzatoare. Nu imi plac prea mult nici citricele in parfumerie nici trandafirul. Aici insa sint combinate frumos - praf de pudra amarui.

2017

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Salvador Dali Eau de Dali fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Salvador Dali Eau de Dali, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Eau de Dali dupa Salvador Dali. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Eau de Dali de Salvador Dali reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Verde
Burberry Touch for Women Louis Feraud Louis Feraud L`Erbolario Lily of the Valley Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1 Leaves: Calamus Miller Harris Fleur du Matin Diptyque Eau de Lierre Lili Bermuda Coral D.S. & Durga Rosa Americana Callaghan Lilith Lostmarch Ael-Mat Farmacia SS. Annunziata Takis Dorin Roses des Vents Est