Designeri » R S » Floral Verde « Grupuri

O-Zone Woman Sergio Tacchini de dama

O-Zone Woman Sergio Tacchini de dama

Avut: 1 Vreau: 1

O-Zone Woman Sergio Tacchini de dama Imagini

O-Zone Woman de Sergio Tacchini este un parfum Floral Verde de dama. O-Zone Woman a fost lansat in 2000. Notele de varf sunt portocala, bergamot si lamaie; notele de mijloc sunt musetel, lavanda, iasomie, lacramioare si trandafir; Notele de baza sunt ceai verde si cedru.

portocala bergamot lamaie

musetel lavanda iasomie lacramioare trandafir

ceai verde cedru

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about O-Zone Woman by Sergio Tacchini.

Palermo

O-Zone Woman Recenziile parfumurilor

[email protected]
liajoldes@yahoo.com

Din păcate nici o floare, nici o frunză, doar citrice acre şi înţepătoare.Nu l-am putut purta.Mă deprima pur şi simplu.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Sergio Tacchini O-Zone Woman fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Sergio Tacchini O-Zone Woman, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica O-Zone Woman dupa Sergio Tacchini. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre O-Zone Woman de Sergio Tacchini reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Verde
Gucci Envy Me 2 Yves Rocher Pur Desir de Mimosa Decleor Aromantic CB I Hate Perfume Tea/Rose Jil Sander Style Pastels Tender Green Woods of Windsor Lily of the Valley Floris Night Scented Jasmine Ted Baker Ted Baker Woman Cale Fragranze d’Autore Allegro con Brio Stacked Style Baroque Bleu Yves Rocher Fraicheur Vegetale de Chevrefeuille Yves Rocher Folies de Saisons Caprices de Printemps