Designeri » T-Z » Floral « Grupuri

Bois d`Iris The Different Company unisex

Bois d`Iris The Different Company unisex

Il am: 2 Semnatura mea: 1

Bois d`Iris de The Different Company este un parfum Floral unisex. Bois d`Iris a fost lansat in 2000. Creatorul acestui parfum este Jean-Claude Ellena. Notele de varf sunt stanjenel si bergamot; notele de mijloc sunt muscata, ylang-ylang si coriandru; Notele de baza sunt cedru, pielarie si vetiver.

stanjenel bergamot

muscata ylang-ylang coriandru

cedru pielarie vetiver

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Bois d`Iris by The Different Company.

Bois d`Iris Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre The Different Company Bois d`Iris fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre The Different Company Bois d`Iris, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Bois d`Iris dupa The Different Company. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Bois d`Iris de The Different Company reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Jesus Del Pozo Jesus Del Pozo In White Yves Rocher Rose Absolue Jil Sander Style Summer The Body Shop Tea Rose Perfume Oil Montale Highness Rose Oriflame Petal Quartz E. Coudray Jacinthe Et Rose Prescriptives Flirt The Body Shop Moroccan Rose DSH Perfumes Mimosa Adrien Arpel Adri Essence Vivienne Westwood Naughty Alice