Designeri » T-Z » Floral Lemnos Mosc « Grupuri

Azure Lime Tom Ford unisex

Azure Lime Tom Ford unisex

Azure Lime Tom Ford unisex Imagini Azure Lime Tom Ford unisex Imagini Azure Lime Tom Ford unisex Imagini

Azure Lime de Tom Ford este un parfum Floral Lemnos Mosc unisex. Azure Lime a fost lansat in 2010. Parfumul prezinta citrice, note florale, note lemnoase si mosc.

citrice note florale note lemnoase mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Azure Lime by Tom Ford.

Azure Lime Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Tom Ford Azure Lime fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Tom Ford Azure Lime, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Azure Lime dupa Tom Ford. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Azure Lime de Tom Ford reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Lemnos Mosc
Carolina Herrera Carolina Giorgio Armani Emporio Armani White For Her Jette Joop Jette Heartbeat Lolita Lempicka Star Dust Midnight Fragrance Memento Italian Olfactive Landscapes 6 Marzo 2008 ore 11 - Piazza Duomo Ortigia Siracusa – Sicilia Le Labo Rose 31 Byblos Essence Alyssa Ashley White Musk Pink Room Parfum Pour Toi Lanvin Lanvin L`Homme Baldinini Baldinini Parfum Glace Succes de Paris Fujiyama