Designeri » T-Z » Floral « Grupuri

Blush Victoria`s Secret de dama

Blush Victoria`s Secret de dama

acvatic

Blush de Victoria`s Secret este un parfum Floral de dama. Blush a fost lansat in anii 2010's. Parfumul prezinta floare de grapefruit si magnolie.

floare de grapefruit magnolie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Blush by Victoria`s Secret.

Blush Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Victoria`s Secret Blush fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Victoria`s Secret Blush, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Blush dupa Victoria`s Secret. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Blush de Victoria`s Secret reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Bvlgari Bvlgari Rose Essentielle Eau De Toilette Rosee Mariella Burani Amuleti Adidas Adidas Originals pour Femme Jacadi Jacadi Eau de Senteur Oscar de la Renta Oscar Summer Nautica Nautica Bermuda Blue Charles Jourdan Inspiration Kenzo Kenzo Amour Florale Guerlain Idylle Regency Cosmetics Sultre Caswell Massey Elixir Of Love Revlon Jean Nate