Designeri » T-Z » Floral « Grupuri

Nuit d`Orchidee Yves Rocher de dama

Nuit d`Orchidee Yves Rocher de dama

Nuit d`Orchidee de Yves Rocher este un parfum Floral de dama. Nuit d`Orchidee a fost lansat in 1990. Parfumul prezinta orhidee.

orhidee

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Nuit d`Orchidee by Yves Rocher.

Nuit d`Orchidee Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Yves Rocher Nuit d`Orchidee fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Yves Rocher Nuit d`Orchidee, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Nuit d`Orchidee dupa Yves Rocher. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Nuit d`Orchidee de Yves Rocher reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Carolina Herrera Chic Limited Red Edition Tommy Hilfiger Tommy Girl Summer Cologne 2006 Boucheron Miss Boucheron Jeweler Edition - Miss Boucheron Eau de Parfum Oscar de la Renta Oscar Summer Azzaro Azzaro Couture Yves Rocher Tendre Jasmin Yves Rocher Fleur de Noel Kai Kai Waterford Lismore Guerlain Mayotte Joop! Joop! Rococo Melvita Floral Water Rosa